Podmínky užití

  1. Všechny informace mají pouze informační charakter a za jejich správnost neručíme. Přesto se snažíme, aby byly vždy 100 % přesné, především pak aktuální skóre a konečné výsledky.
  2. Bez písemného povolení není návštěvník oprávněn nikterak manipulovat s obsahem stránky jako např. kopírovat, reprodukovat, distribuovat nebo stahovat a upravovat.
  3. Pokud provozovatel 24live zjistí jakékoli neoprávněné použití obsahu z webové stránky 24live, tak si vyhrazuje právo se bránit a případně také vymáhat náhradu způsobené škody.
  4. 24live může obsahovat reklamní bannery ve formě obrázků, GIFu nebo videa, odkazy na partnerské weby a další obsah třetích stran. Obsah byl před uvedením na webové stránky 24live schválen provozovatelem a návštěvník si je vědom, že sdělení bude obsahovat obsah vhodný především pro návštěvníky, kterým je 18 let a víc.
  5. Provozovatelem zveřejněná reklama formou odkazu (např. banner, GIF nebo obrázek) a obsah nacházející se na těchto internetových stránkách je plně v kompetenci daného poskytovale a provozovatel 24live není odpovědný za jakýkoli následující obsah, smlouvy, výhry nebo prohry, které bude moci návštěvník na těchto stránkách uvidět, uzavřít. Provozovatel 24live nenese žádnou odpovědnost a je zcela vyňat z možného sporu, který může nastat mezi návštěvníkem a třetí stranou.
  6. Provozovatel 24live si vyhrazuje právo „Podmínky užití“ podle vlastního uvážení kdykoli upravovat, aktualizovat a měnit a je na návštěvníkovi, aby si dané podmínky přečetl při návštěvě této webové stránky.
  7. Návštěvník používá stránku 24live spolu se všemi funkcemi, včetně aktuálního skóre, výsledků, tabulek, rozlosování a všech dalších informací, kompletně na své vlastní nebezpečí.
  8. Jakýkoli video obsah zobrazený na webových stránkách 24live je a, buď originální obsah nebo b, video odkazy třetích stran např. z YouTube, který slouží k dokreslení výsledku sportovní události poskytovanou společností Google Inc., která umožnuje, aby tato aplikace zprostředkovala obsah tohoto typu ze svých stránkách.